BA | PARKOUR PRO A | FEB-JUN-19

BA | PARKOUR PRO A | FEB-JUN-19

 
 
Ako cez hru a pohybový ZÁŽITOK budovať v deťoch ZVYK hýbať sa po celý zvyšok ŽIVOTA? Aké pohyby pomáhajú budovať robustný pohybový ZÁKLAD, ktorý je vhodný pre akýkoľvek budúci šport? Ako deti cez HRU motivovať k pohybu? Naše detské pohybové prípravky, zamerané na PARKOUR a FREERUN sú presne tie, ktoré vo vašich deťoch budú rozvíjať zdravý NÁVYK hýbať sa a pritom zažívať radosť z POHYBU. Vyberte si niektorý z našich aktuálnych PROGRAMOV pre deti od 4 do 15 rokov, ktoré ponúkame v Nitre aj Bratislave. Pre vás rodičov PONÚKAME možnosť v tom istom čase trénovať vo vedľajšej miestnosti s kvalitným trénerom a využiť tak čas čakania plnohodnotnejšie. Tešíme sa na vás aj vaše deti.
 
KURZ SKILL LAB PARKOUR PRO je určený pre pokročilé deti do 15 rokov. Patria sem všetci, ktorí už zvládli silové a akrobatické základy. Trénujeme už pokročilé silové a akrobatické prvky, ako stojka na rukách, premety, saltá.
 
 
INFORMÁCIE O KURZE:
Termín: 04.02. – 26.06.2019 /pondelok, streda 16:30 – 17:30
 
 
POČET MIEST
Počet miest je obmedzený! Maximálny počet je 30 detí / tréning.
 
TRÉNERI
Filip Tvrdoň, Roman Bíro
 
Rodičom je vstup do telocvične počas tréningu zakázaný. Dôvody sú najmä disciplinárne, t.j. deti sa inak správajú za prítomnosti rodiča a inak, ak rodič v miestnosti nie je. Pre vás ako rodiča ponúkame v čase tréningu detí pohybový program Rozhýb sa (alebo iné podľa rozvrhu), takže nemusíte tráviť svoj čas čakaním na chodbe alebo na recepcii. Rodičom je povolený vstup na tréning (alebo kurz) na prvom tréningu (ak deti začínajú) a v prípade kurzu aj na posledný tréning. 
 

NEFUNGUJE PROCES OBJEDNÁVKY KURZU ? 

Odhláste sa zo svojho účtu. Znovu sa prihláste a celý proces zopakujte od začiatku. Ak začnete proces objednávky, tak ju musíte dokončiť (neotvárať iné podstránky), inak ju náš systém vyhodnotí ako neplatnú. 

 

Prihláška

Informácie o kurze


Názov kurzu: BA | PARKOUR PRO A | FEB-JUN-19
Termín od: 04.02.2019
Termín do: 26.06.2019
Miesto konania: SKILL LAB Bratislava
Cena: 240,00 € s DPH
Počet voľných miest: 3
V dňoch: Pondelky, Stredy
Obmedzenie veku: od 8 rokov do 15 rokov
Ak sa chcete prihlásiť na kurz, musíte byť prihlásený. Vážený rodičia, ak vaše dieťa nemá email, v registrácii uveďte jeho meno, ale zadajte svoj email.
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.