BA | PARKOUR PRO + ELITE | JUL-AUG-19

BA | PARKOUR PRO + ELITE | JUL-AUG-19

 
LETNÝ KURZ PARKOUR PRO + ELITE je určený pre všetkých, ktorý s parkourom začínajú, alebo s nami už trénujú v súčastných skupinách PARKOUR PRO A / B / C, PARKOUR ELITE A, PARKOUR APF ELITE. 
 
Počas letných prázdnin trénujeme formou variácií - tzn., je možné zvoliť si 1, 2 alebo 3 tréningy do týždňa vždy v pondelky, stredy a piatky v čase 18:30-19:30.

 

KURZ SKILL LAB PARKOUR PRO je určený pre pokročilé deti do 15 rokov. Patria sem všetci, ktorí už zvládli silové a akrobatické základy. Trénujeme už pokročilé silové a akrobatické prvky, ako stojka na rukách, premety, saltá.

KURZ SKILL LAB PARKOUR ELITE je určený pre deti do 15 rokov, ktoré sa venujú parkouru a freerunu na veľmi pokročilej úrovni. Trénujeme najťažšie akrobatické prvky, ako sú vruty, variácie sált a náročné parkourové preskoky. Študenti tejto skupiny sú schopní súťažiť v disciplínach parkour a freerun, skákat na mäkkom aj tvrdom povrchu.

 

INFORMÁCIE O KURZE:
Termín: 08.07. – 16.08.2019 /pondelok, streda, piatok 18:30 – 19:30
Dĺžka trvania: 6 týždňov 
 
POČET MIEST
Počet miest je obmedzený! Maximálny počet je 30 detí / tréning.
 
CENA: 6€/tréning s DPH
 
TRÉNERI
Dávid Chudý, Roman Bíro
 
Rodičom je vstup do telocvične počas tréningu zakázaný. Dôvody sú najmä disciplinárne, t.j. deti sa inak správajú za prítomnosti rodiča a inak, ak rodič v miestnosti nie je. Pre vás ako rodiča ponúkame v čase tréningu detí pohybový program Rozhýb sa (alebo iné podľa rozvrhu), takže nemusíte tráviť svoj čas čakaním na chodbe alebo na recepcii. Rodičom je povolený vstup na tréning (alebo kurz) na prvom tréningu (ak deti začínajú) a v prípade kurzu aj na posledný tréning. 
 
 

NEFUNGUJE PROCES OBJEDNÁVKY KURZU ? 

Pozrite si našu stránku ZAČNITE TU a postupujte podľa manuálu na objednávku kurzu. 

Prihláška

Informácie o kurze


Názov kurzu: BA | PARKOUR PRO + ELITE | JUL-AUG-19
Termín od: 08.07.2019
Termín do: 16.08.2019
Miesto konania: SKILL LAB Bratislava
V dňoch: Pondelky, Stredy, Piatky
Obmedzenie veku: od 8 rokov do 15 rokov
Ak sa chcete prihlásiť na kurz, musíte byť prihlásený. Vážený rodičia, ak vaše dieťa nemá email, v registrácii uveďte jeho meno, ale zadajte svoj email.
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.