LETNÝ PARKOUR TÁBOR 2019

LETNÝ PARKOUR TÁBOR 2019

 

Prihlasovanie bolo uzatvorené, všetky miesta sú obsadené

Informácie o letnom tábore

 1. Kedy 5.8 -  9.8 2019
 2. Kde: Podvišňové v Bzinciach pod Javorinou
 3. Cena: 230 EUR 
 4. Splatnosť:  Tábor sa platí v plnej výške hneď po vytvorení objednávky cez platobnú bránu GoPay
 5. Miesto odkiaľ vyrážame: NITRA (Skill Lab Nitra, Levická 5), po dohode možná vlastná doprava (bez zľavy z dopravy)
 6. Minimálny vek účastníka: 9 rokov
 7. Maximálny počet osôb: 50
 8. Odchod: V pondelok ráno (upresníme v emaily pred termínom)
 9. Príchod: Piatok okolo obeda (upresníme v emaily pred termínom)

Po spracovaní objednávky a úhrade vám príde emailom potvrdenie. Všetky ostatné informácie (formuláre na potvrdenie, detailné informácie) vám budú zaslané pred termínom odchodu (júl-august) na váš email, ktorý zadáte v prihláške na webe.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Ubytovanie 5 dní, doprava, strava 5x denne, tričko, neobmedzený pitný režim, bazén, tréningy, animačný materiál, animačný program počas celého dňa, športové gymnastické náčinie, telocvičňa každý deň, vybavenie vonkajšieho areálu na parkour, animátori, zdravotník, tréneri.

Čo je letný parkour tábor ?

Zistíš ako správne postupovať pri tréningu a akým spôsobom prekonávať strach. Okrem tréningov v telocvični si vyskúšaš tréning vonku pod dozorom skúsených trénerov z Nitry, ktorí ti radi vysvetlia všetko, čo potrebuješ vedieť, aby sa z teba stal ozajstný parkourista ! Tvoji tréneri budú Martin Woolf Šimora a Lukáš Mucha. Okrem tréningov máme pre teba na každý deň nachystaný zaujímavý program, čiže o zábavu bude postarané.

Ako prebieha letný parkour tábor ?

Deti si po príchode na stredisko rozdelia naše tri animátorky, ktoré ich budú mať na starosti počas celého turnusu. Ďalej prebieha ukážka areálu, ubytovanie do chatiek a vysvetlenie pravidiel, ktoré budú musieť táborníci dodržovať. Po obede začína prvý tréning, kde si tréneri deti rozdelia na dve skupiny (začiatočníci, pokročilí). Týmto spôsobom tréneri nastavia normu tréningu pre každú skupinu (začiatočníci, pokročilí). Každé ďalšie ráno začína rozcvičkou pred raňajkami, aby si deti zvykli na táborový režim. Tréningy sa konajú trikrát do dňa a medzi nimi je pre deti pripravený animačný program (rôzne kreatívne hry, túry, bazén) o ktorý sa starajú naše animátorky. Počas celého turnusu je k dispozícii náš zdravotník.   

Darčekový poukaz

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY A ODPOVEDE: 

1. Čo sa stane, ak dieťa pred odchodom do tábora ochorie a nebude môcť nastúpiť? Vráti sa uhradený poplatok za tábor? Poplatok za tábor Vám vrátime po preukázaní dokladu od lekára. Ak dieťa ochorie počas táboru, tak Vám vrátime alikvotnú čiastku.

2. Čo, ak dieťa nemôže nastúpiť z iných ako zdravotných dôvodov ?
Do 30 dní pred nástupom do tábora Vám bude vrátená celá suma. Od 20 dní do 10 dní pred nástupom do tábora – Vám vrátime 80% sumy. Od 10 dní do 5 dní pred nástupom do tábora – Vám vrátime 50% sumy. Od 5 dní a počas tábora  – bez nároku na vrátenie peňazí

3. Možno dieťa v tábore navštíviť? Zakázať návštevy detí v tábore nie je správnym  riešením, pretože vždy sa nájdu dôvody, pre ktoré by sa aj tak robili výnimky, ale inak to neodporúčame.  Môžeme Vám však popísať, čo všetko sa po odchode rodičov v tábore odohráva:

 • menšie deti sa takmer vždy rozľútostia a spravidla po prvej návšteve začnú túžiť po ďalšej.
 • program, na ktorý sa Vaše dieťa od začiatku tábora tešilo, zrazu odsunie na druhú koľaj.
 • kamaráti z oddielu sa cítia ukrátení, najmä ak rodičia prinesú sladkosti alebo hračky
 • Vedúci musí Vašej návšteve prispôsobovať režim celej skupiny

Takéto sú naozaj typické scénky, ktoré môžu nastať a preto - pokiaľ to naozaj nie je nevyhnutné, skúste sa s dieťaťom zvítať až pri autobuse, ktorý Vám  ho, plné spomienok, privezie domov.

4. Koľko peňazí máme dať dieťaťu do tábora? Závisí to samozrejme najmä od Vás a od toho, ako je Vaše dieťa zvyknuté s peniazmi hospodáriť.  

 • Všeobecne však nie je potrebné deťom dávať príliš vysoké vreckové, pretože v tábore majú zabezpečenú stravu 5-krát denne a pitný režim po celý deň.
 • Preto odporúčame sumu cca 10-20 euro

5. Môžu byť ubytovaní súrodenci alebo kamaráti spolu?

 • Rozdelenie detí do dievčenských a chlapčenských skupín robievame v tábore vždy podľa veku, aj kvôli tomu, aby sme predišli problémom s ubytovávaním detí. Program tábora je však postavený v hlavne na tréningu a tak sa skupiny miešajú, vytvárajú sa skupinky, v ktorých deti vždy spoznajú nových kamarátov z iných skupín..
 • Samozrejme, ak sú deti rovesníkmi a radi by zažívali táborové dobrodružstvá aj ubytované vedľa seba, žiaden problém. Ťažšie je to však v prípade väčších vekových rozdielov medzi deťmi.

6. Ako sa môžem so svojim dieťaťom počas tábora skontaktovať?

 • Mobilný signál je v stredisku príliš slabý a tak bude problém sa dovolať na mobil vášho dieťaťa. Deti, ale majú možnosť zavolať rodičom z najvyššieho bodu strediska pod dozorom našich animátoriek, takže im pokojne so sebou dajte mobilný telefón.

Ďalšie informácie

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte vedúceho Martina Šimoru alebo jeho kolegu Lukáša Muchu. 

 1. Martin Šimora martinsimora@woolfacademy.sk 
 2. Lukáš Mucha muchalukas156@gmail.com

 

*V objednávke sme nestihli vygenerovať výber veľkosti trička. Prosím uveďte túto informáciu v položke stravovacie návyky v tvare (príklad): žiadne obmedzenia, veľkosť trička L

Prihláška

Informácie o kurze


Názov kurzu: LETNÝ PARKOUR TÁBOR 2019
Termín od: 05.08.2019
Termín do: 09.08.2019
Miesto konania: Podvišňové v Bzinciach pod Javorinou
Cena: 230,00 € s DPH
Počet voľných miest: 0
V dňoch: Pondelky, Utorky, Stredy, Štvrtky, Piatky
Ak sa chcete prihlásiť na kurz, musíte byť prihlásený. Vážený rodičia, ak vaše dieťa nemá email, v registrácii uveďte jeho meno, ale zadajte svoj email.
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.