Detská prípravka

Detská prípravka

V našich akadémiách ponúkame 2 druhy programov pre najmenšie deti:

  • detská pohybová prípravka pre deti od 4-8 rokov
  • detská pohybová prípravka pre deti od 9-12 rokov

V Nitre realizujeme detskú pohybovú prípravku pre deti od 4-7 rokov (SuperKids A,B) a v Bratislave aj 4-8 (SuperKids) aj 9-12 (Detská Prípravka). Všetky tieto programy fungujú formou kurzu, čiže svoje dieťa prihlásite na 3 alebo 6 mesačný pohybový kurz. Pre bližšie informácie o prípravke v Nitre a v Bratislave nájdete v sekcii KURZY. Ak máte záujem o prípravku pre deti 9-12 rokov v Bratislave, kontaktujte Luciu Gajdošíkovú, viď sekcia KONTAKT

 


 

Detská prípravka je zameraná na rozvoj základných pohybových kompetencií najmladších detí, ktoré majú mnoho energie a rodičia im ju chú pomôcť "minúť" užitočným smerom. Detskú prípravku prevádzkujeme v dvoch mestách:

Pohybová prípravka pre parkour a freerun BRATISLAVA

V tomto programe učíme deti akrobatické a balančné základy, ako napríklad kotúle, preskoky, stoje na rukách/na hlave a kopu ďalších. Pomocou hier a základných lokomócií sa snažíme rozvíjať nie len mobilitu, koordináciu a silu, ale aj tímovosť a disciplínu. V pokročilých skupinách sú deti učené náročnejším akrobatickým prvkom, ako sú saltá, premety, alebo vruty. Taktiež sú deti vedené k zdravému cvičeniu a správnej technike základných pohybov, ako sú drep, výpad či kľuk.

  • 10min - Rozohriatie a rozcvičenie
  • 20min - Silové prvky
  • 25min - Hlavná časť tréningu (hry/akrobacia)
  • 5min - Strečing

 


Pohybová prípravka pre parkour a freerun NITRA

Na našich tréningoch cielene podporujeme v deťoch záujem o pohybové aktivity, rozvíjame trvalý pozitívny vzťah k športu, zameriavame sa na všeobecný rozvoj a pohybovú prípravu. Naším cieľom nie je len fyzická príprava, ale aj vzdelávanie v oblasti správnych návykov a sociálnej interakcie. Všeobecnosť vnímame, ako dôležitý základ pre akékoľvek fyzické či mentálne zadanie v živote každého človeka. Snažíme sa tak tvoriť lepšiu budúcnosť pre naše deti, pre nás.

Lezenie, visenie, šplhanie, skákanie, balansovanie, padanie, plazenie, nosenie, hádzanie, chytanie, pohybové a úpolové hry, dynamické, statické ale aj silové, gymnastické a akrobatické prvky, zábava. Toto všetko sa snažíme rozvíjať s ohľadom na bezpečnostné zásady, postupnosť a primeranosť k aktuálnym možnostiam a schopnostiam žiakov našej prípravky.

Čo ponúkame:

  • osvojovanie základných a nadštandardných pohybových kompetencií, zábavnou a zaujímavou formou
  • skupinové tréningy 1-3x týždenne /60 min/
  • malý počet detí v skupinách

 

Detská prípravka Detská prípravka Detská prípravka
Detská prípravka Detská prípravka Detská prípravka
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.