Parkour & Freerun

Parkour & Freerun

Všeobecné informácie:

  • V oboch mestách (NR aj BA) trénujeme Parkour & Freerun tréningy 
  • PARKOUR KIDS je kurz vhodný pre najmladších začiatočníkov 
  • APF 1.0 je pre mierne pokročilých študentov 
  • APF 2.0 je pre najpokročilejších študentov
  • v NR aj BA trvajú tréningy 60 minút
  • Vekové obmedzenia sú v Bratislave a v Nitre iné !

 

KURZOVÉ PROGRAMY


KURZ SUPER PK KIDS

Kurzový tréning vhodný pre najmladších začiatočníkov postavený na základe APF 1.0. Kurz zabezpečí, že skupina bude homogénna a uzavretá a študenti budú spoločne napredovať. Na tréningu trénujeme základné pohybové schopnosti a postupne prechádzame na akrobatické prvky. Kurz je vhodný pre deti vo veku od 8-11 rokovNaši tréneri jednoznačne odporúčajú parkour tréning formou kurzu.

Vek Nitra: 8-10 rokov

 

KREDITOVÉ PROGRAMY

 

APF 1.0

Tréning je určený pre mierne pokročilých študentov, ktorí prešli programom APF 0.5 a úspešne zvládli postupové skúšky. Na tréningu sa zameriavame hlavne na akrobatickú časť, ktorá  už je fyzicky náročnejšia. Na tréningu sa naučíš základné akrobatické prvky ako: salto vpred, salto vzad, premet vpred, stojku, sklopku a rôzne pohybové a silové výdrže, ktoré musíš ovládať, aby si mohol postúpiť do programu pre pokročilých APF 2.0.

Vek Nitra: 10+

Vek Bratislava: 12+

Čo sa tu naučíš ? Naučíš sa základné akrobatické prvky ako: salto vpred, salto vzad, premet vpred, stojku, makako, sklopku a rôzne pohybové silové výdrže, ktoré musíš ovládať, aby si mohol postúpiť do programu pre pokročilých a minimalizovali sme nebezpečenstvo zranenia.

Skúška pre postup do APF 2.0: stojka na vystretých  rukách 10 sekúnd, šplh na lane, záklon z kolien, salto vpred, salto vzad, rondat, premet vpred, makako, odporúčanie trénera.


APF 2.0

Tréning je určený pre pokročilých študentov, ktorí prešli programom APF 1.0 a úspešne zvládli postupové skúšky. Na tréningu sa učíme tie najťažšie akrobatické prvky  a silové prvky.  Študenti, ktorí tento tréning navštevujú si svoje miesto naozaj zaslúžili.

Vek Nitra:  bez vekového obmedzenia, záleží od schopností študenta

Vek Bratislava: 16+

Čo sa tu naučíš ? Naučíš sa plynule kombinovať základné prvky do flow, rotácie v saltách, dvojité saltá, tie najnáročnejšie akrobatické prvky. Na tomto tréningu budeš zlepšovať svoju techniku a hľadať vlastný štýl sebavyjadrenia v priestore, ktorý bude jedinečný. 


Video z telocvične BRATISLAVA:

 

Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Parkour & Freerun Parkour & Freerun Parkour & Freerun
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.