Dávid Chudý

Dávid Chudý

Ešte v úplných začiatkoch spolu s Vladom Zlatošom, pomáhal Dávid budovať projekt Skill Lab a aj vďaka jeho proaktívnemu prístupu sa projekt dostal medzi top výber v ponuke tréningov v Bratislave. Zároveň je aj prvým trénerom, ktorý začal v Skill Labe (BA) trénovať na začiatku roka 2012 a za ten čas prešlo pod jeho rukami už tisícky študentov, z ktorých sa tí najšikovnejší stali trénermi či už v Skill Labe alebo vo svojich projektoch. Vrámci projektu je aj zakladateľom Skill Lab Youtube kanálu na ktorom pripravil mnoho kvalitných vi deí a tutoriálov

Ako tréner jednotlivcov alebo skupín trénoval všetko, čo sa v Skill Labe trénovalo - Parkour, Freerun, Detské prípravky, Individuálne skupinové tréningy pre kluby (Slovan BA, tanečné skupiny), individuálne tréningy jednotlivcov.

Momentálne trénuje Parkour a Freerun tréningy a Workout Session tréningy, ktorých je aj zakladateľom. Uvedomuje si mieru zodpovednosti za zdavie svojich zverencov, preto je u neho vidieť neustála ochota vzdelávať sa a zlepšovať tréningový proces. 

Parkouru a Freerunu sa venuje už vyše 10 rokov. Okrem trénerskej praxe sa venuje aj akrobatickým vystúpeniam (od roku 2009) a dnes hlavne aj vzdelávaniu na seminároch a workshopoch s témou trénovania parkouru zdravšie, dlhodobejšie a výkonnejšie. Popri tom sa venuje všetkým možným športom, kde má možnosť zažiť maximálny pocit slobody a adrenalínu. Často ho stretneš aj pod plne naloženou olympijskou tyčou.

Viac o Dávidovi si môžete pozrieť na týchto linkoch: 

 

Profil

 

  • narodil sa v roku 1992
  • študent FTVŠ UK
  • absovlent mnohých pohybových kurzov a certifikácií
  • tréner od roku 2012

 

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.